VSEBINA S PORTALA WWW.KLOPOTEC.NET

Ljutomer 08.01.2007
BARBARA SKUHALA ODLIČNA !
17.01.2007, , Murska Sobota

Učenka 5.razreda Osnovne šole Ivana Cankarja iz Ljutomera BARBARA SKUHALA je na državnem tekmovanju v šahu, ki se je odvijalo 6. in 7. januarja 2007 v soboškem hotelu Diana osvojila odlično 15. mesto med 86 tekmovalci. Barbara je na pomurskem osnovnošolskem tekmovanju v šahu v kategoriji deklic do 12 let osvojila prvo mesto in si s tem priborila zlato medaljo ( na fotografiji v sredini ) in pravico do sodelovanja na državnem tekmovanju.Tudi njena brata Jernej in Luka sta osvojila drugo in tretje mesto med dečki do deset let starosti med osnovnošolci v Pomurju ( na fotografiji v galeriji Jernej in Luka prvi in tretji od leve ). Skuhalovi delujejo izredno aktivno v šolskem šahovskem krožku, ki ga že več let vodi mentorica Jana Ljubec.

Skuhalovim za uspešne uvrstitve čestitamo !