TA TEDEN
GORNJA RADGONA
LENDAVA
LJUBLJANA
LJUTOMER
MARIBOR
MURSKA SOBOTA
ORMOŽ
SLOVENIJA
TUJINA
PO VSEBINI
RECENZIJE
ARHIV
OPIS IN POGOJI
SEZNAM
GOSTOVANJE
SPLETNE SKUPINE
MC WIKI
VSTOP
PRIJAVA/REGISTRACIJA
Soustanovitelj in član
Projekt sofinancirajo:

NOVICE
 
Fw: Denovali 2015 AVAILS: Electronic, Sound Art, Modern Classical, Jazz etc. (Greg Haines, Poppy Ackroyd, Ricardo Donoso, Thomas Köner, Carlos Cipa, Petrels, Ah! Kosmos, Never Sol, Piano Interrupted etc.)
10.03.2015, Tujina

Pozdravljeni. V prilogi boste našli pregled Denovali umetnikov, ki so na voljo za festivale / posebni dogodki v drugi polovici leta 2015. Najdete poslušanja povezavo pod sliko vsakega umetnika. Prosimo, stopite v stik, če potrebujete kakršne koli dodatne informacije, kot so biografije, ali pritisnite rezultatov. Denovali akciji z več kot enim umetnika so seveda kot vedno mogoče. Veselimo se zaslišanje od vas. Najlepša hvala za vaše zanimanje. Vse najboljše Timo | Denovali booking@denovali.com www.denovali.com/booking MODERNA KLASIČNA | COMPOSER Carlos CIPA (ger) Poslušaj + podatke: denovali.com/carloscipa Polje Rotation (ger) Poslušaj + podatke: denovali.com/fieldrotation Greg Haines (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/greghaines Kuba Kapsa Ensemble (pl) Poslušaj + podatke: denovali.com/kubakapsa Mario Diaz de Leon (us) Poslušaj + podatke: denovali.com/mariodiazdeleon Piano Interrupted (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/pianointerrupted Poppy Ackroyd (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/poppyackroyd Sebastian Plano (arg) Poslušaj + podatke: denovali.com/sebastianplano Ansambel Alvaret (nl | uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/thealvaretensemble ELECTRONIC | EKSPERIMENTALNI | SOUND ART Ah! Kosmos (tr) Poslušaj + podatke: denovali.com/ahkosmos Ansambel Economique (us) Poslušaj + podatke: denovali.com/ensembleeconomique Franz Kirmann (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/franzkirmann Greg Haines (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/greghaines John Lemke (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/johnlemke Matthew Collings (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/matthewcollings/ Moon Zero (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/moonzero Multicast Dynamics (nl) Poslušaj + podatke: denovali.com/multicastdynamics N (ger) Poslušaj + podatke: denovali.com/n Pan & Me (FRA) Poslušaj + podatke: denovali.com/panme Petrels (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/petrels Ricardo Donoso (bra) Poslušaj + podatke: denovali.com/ricardodonoso Saffronkeira (it) Poslušaj + podatke: denovali.com/saffronkeira Sankt Otten (ger) Poslušaj + podatke: denovali.com/sanktotten Talvihorros (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/talvihorros Terminal Sound System (aus) Poslušaj + podatke: denovali.com/terminalsoundsystem Eye Of Time (FRA) Poslušaj + podatke: denovali.com/theeyeoftime Thisquietarmy (lahko) Poslušaj + podatke: denovali.com/thisquietarmy Thomas Köner (ger) Poslušaj + podatke: denovali.com/thomaskoner Witxes (FRA) Poslušaj + podatke: denovali.com/witxes MULTIMEDIA Origamibiro (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/origamibiro Indie | TRAKOVI Birds of Passage (SLO) Poslušaj + podatke: denovali.com/birdsofpassage Blueneck (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/blueneck Floex (cz) Poslušaj + podatke: denovali.com/floex Hydras Dream (swe) Poslušaj + podatke: denovali.com/hydrasdream Nikoli Sol (cz) Poslušaj + podatke: denovali.com/neversol Talvihorros (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/talvihorros Pirate Ship kvintet (uk) Poslušaj + podatke: denovali.com/thepirateshipquintet JAZZ | DARK JAZZ Sodobna Noise Sextet (pl) Poslušaj + podatke: denovali.com/noisesextet Dale Cooper Quartet (FRA) Poslušaj + podatke: denovali.com/dalecooper Fogh Depot (rus) Poslušaj + podatke: denovali.com/foghdepot Povarovo (Rus) Poslušaj + podatke: denovali.com/povarovo/ Samuel Jackson 5 (ne) Poslušaj + podatke: denovali.com/samueljackson5 INSTRUMENTAL | EKSPERIMENTALNI METAL Celeste (FRA) Poslušaj + podatke: denovali.com/celeste Lento (it) Poslušaj + podatke: denovali.com/lento Oneirogen (us) Poslušaj + podatke: denovali.com/oneirogen Switchblade (swe) Poslušaj + podatke: denovali.com/switchblade Na voljo za festivale / enkratnih dogodkov: Bersarin Quartett (GER) :::: Birds of Passage (SLO) :::: Blackfilm (UK) :::: Blueneck (UK) :::: Brother Sun, Sister Moon (SLO) :::: Celeste (FR ) :::: Sodobna Noise Sextet (PL) :::: Dale Cooper Quartet (FR) :::: Dominic (NO) :::: Ensemble Economique (US) :::: Field Rotation (GER) ::: : Floex (CZ) :::: Fogh Depot (RU) :::: Franz Kirmann (UK) :::: Hydras Dream (SWE) :::: John Lemke (UK) :::: Kuba Kapsa Ensemble (PL ) :::: lento (IT) :::: Matthew Collings (UK) :::: Moon Zero (UK) :::: Multicast Dynamics (NL) :::: Oneirogen (US) :::: Origamibiro ( uk) :::: Pan & Me (FR) :::: Povarovo (RUS) :::: Saffronkeira (IT) :::: Sankt Otten (GER) :::: Sebastian Plano (ARG) :::: Drugi Moon Of Winter (IRL) :::: Selaxon Lutberg (IT) :::: Switchblade (SWE) :::: Talvihorros (UK) :::: Terminal Sound System (AUS) :::: Ensemble Alvaret ( UK / NL) :::: Eye Of Time (FR) :::: Pirat e Ship kvintet (UK) :::: Samuel Jackson Five (NO) :::: Thisquietarmy (CAN) :::: Witxes (FR)

Natisni novico

 
pomoč bolniku po možganski kapi 07.11.2019
Z igro do boljšega počutja 06.11.2019
Sprostitvene namizne igre 06.11.2019
Priprava golaža 05.11.2019
Sprostitveno jahanje konja 05.11.2019
ANKETA - MLADI





Javno dostopne točke
Regionalni pomurski multimedijski center – RPMMC pri Mladinskem centru Prlekije
KID Kibla, Maribor
Mladinski center Krško
Zavod Lokalpatriot
KUD France Prešern Trnovo – Ljudmila
KID Pina Koper
Masovna - Nova Gorica
Zavod K6/4
Mat kultra
MIKK Murska Sobota
Art center
Mladinski center Slovenj Gradec
Multimedijski center Gorenjske
Društvo Hiša kulture
Mladinski center Velenje
November 2019
Ne Po To Sr Če Pe So 
 
5 6 8 
10 11 12 13 14 15 16 
17 18 19 20 21 22 23 
24 25 26 27 28 29 30 
Občina Razkrižje
Občina Ljutomer
Občina Ormož
Občina Murska Sobota
Občina Gornja Radgona
Občina Lendava
Brezplačni SMS-i
Storitev sponzorira Si.mobil - Vodafone.
Ali boste iskali uporabne informacije na portalu Klopotec.net?
Da, redno
Občasno
Ne
KLOPOTEC.NET - REGIONALNI POMURSKI MULTIMEDIJSKI PORTAL
Lastnik in ustanovitelj: MLADINSKI CENTER PRLEKIJE, Spodnji Kamenščak 23, 9240 LJUTOMER, tel.: 02 58 48 033; fax: 02 58 48 034; gsm: 031 525 367; e-mail: mcp@siol.net